EET loterie


O EET se toho v uplynulých měsících namluvilo skutečně mnoho. Někteří EET z duše nenávidí, jiní si jej chvílí jako nástroje, pro vymizení nekalé konkurence. Co z toho ale má ve finále spotřebitel? Jednou z výhod EET by mohla být účtenková loterie, která vám může přinést finanční i věcné ceny. Vyhrát si v účtenkové loterii rozhodně vyplatí! Vyhrát můžete až jeden milion korun či nové auto. Bude mezi spotřebiteli oblíbená, nebo spíše zapadne do šedi, a nikdo o ni nebude jevit zájem?

Technické „zázemí“

Účtenková loterie by podle všeho měla být spuštěná v polovině letošního roku, její spuštění se tak kvapem blíží. Dodavatelem systému pro účtenkovou loterii bude Sazka, jež zařídí vše od registrace účtenek až po jejich slosování a vyhlášení vítěze.

Abyste mohli zaregistrovat svoji účtenku ke slosování, budete muset navštívit webové stránky, kde účtenku zaregistrujete. Na webových stránkách www.účtenkováloterie.eu je sice není možnost ověřit účtenku, ale dozvíte se zde vše kolem účtenkové loterie i když účtenková loterie ještě není v provozu. Dá se ale předpokládat, že Sazka vytvoří vlastní webové stránky, a to už z důvodu technické náročnosti na celý provoz této „loterie“.

Vedle klasických webových stránek se samozřejmě můžete těšit na mobilní aplikaci, která by měla usnadnit zaregistrování účtenek každému, kdo si aplikaci nainstaluje do svého smartphonu. Díky zkušenostem, které Sazka během let získala, se dá předpokládat, že vše bude špičkově připravené

Kolik účtenek můžu přihlásit?

Teď už se mnoho lidí vidí ve frontách v supermarketech, kde před nimi stojí člověk kupující přes dvacet položek, a každou z nich má jako samostatných nákup. Proč? No aby přece získal co nejvíce účtenek, a zvýšil tak šanci na získání výhry. Na tyto vykuky je ale systém připravený, a vy tak můžete tyto černé myšlenky zahnat. Jeden člověk může za jeden den přihlásit od jednoho obchodníka maximálně jednu účtenku. Pokud půjdete do stejného supermarketu nakoupit třikrát denně, zaregistrovat můžete stejně jen jednu účtenku z tohoto supermarketu.

Pokud bychom to měli říct skutečně jednoduše, znělo by to asi takto: „Jeden člověk, jedna účtenka od jednoho obchodníka“.